تجربه خرید امن و متفاوت ملک در ترکیه با TURKISH GLOBAL

مارس 16, 2021
0 نظر

نکاتی که در ارتباط با خرید امن در ترکیه نمی دانید ؟

مراحل خرید امن ملک در ترکیه

مرحله اول : شناسایی و انتخاب بهترین ملک در مناسب ترین منطقه

در این مرحله کارشناسان حرفه ای مجموعه Turkish Global مستقر در شهر های ترکیه مناسب ترین کیس ها را با توجه به سلیقه و بودجه به خریدار بالقوه معرفی خواهند کرد و پس از انتخاب کیس های مناسب هماهنگی های لازم برای بازدید فایل های منتخب انجام خواهد گرفت. پس از بازدید خریدار می تواند از بین موارد بازدید شده ملک مورد نظر خود را انتخاب کند .

مرحله دوم استعلام اصالت و قیمت ملک

بعد از شناسایی ملک ، شهرداری مقیم در شهر مورد نظر مامور دولتی خود را برای کمک و مشاوره به خریداران خارجی تعیین می کند . خریدار در این مرحله  می تواند از اصالت ، قیمت ملک و نداشتن بدهی های ملک به شهرداری یا ارگان های دیگر اطمینان حاصل کند. در این مرحله نیز کارشناسان حرفه ای Turkish Global تمامی هماهنگی های لازم با شهرداری را انجام داده و در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.

مرحله سوم جلسه مشترک بین خریدار و فروشنده

در این مرحله پس از اخذ استعلام شهرداری و اطمینان از اصالت و قیمت ملک  بین خریدار و فروشنده جلسه ای مشترک برگزار خواهد شد و بر روی مسائلی از قبیل قیمت نهایی و نحوه پرداخت توافق خواهد شد .  این جلسه در املاک معتبر و دارای مجوز های قانونی در محل نمایندگی املاک Turkish Globalدر استانبول انجام خواهد شد و در انتهای جلسه توافق نامه ( مبایعه نامه ) قانونی ثبت شده و طرفین آماده ی انتقال مالکیت خواهند بود .

مرحله چهارم انتقال مالکیت ملک به شخص خریدار

پس از توافق بین خریدار و فروشنده و تعیین نحوه پرداخت این مرحله مربوط به ثبت اسناد ملک مورد نظر به نفع خریدار می باشد . در این مرحله نیز کارشناسی از طرف سازمان ثبت اسناد شهر مورد نظر در ترکیه به همراه مترجم برای مشاوره و انجام کار های قانونی تعیین می شود و تمام مراحل قانونی انتقال مالکیت تحت نظر مشاور ثبت اسناد انجام خواهد پذیرفت. در این مرحله نیز وکلای مجموعه  Turkish Global هماهنگی های لازم را به طور کامل انجام داده و در تمامی مراحل شما را همراهی خواهد کرد

مرحله پنجم تحویل ملک مورد نظر به خریدار

آخرین مرحله از فرآیند خرید ملک ، تحویل ملک مورد نظر به خریدار می باشد و از این پس خریدار از نگاه دولت ترکیه مالک قانونی ملک قلمداد خواهد شد .

بعد از انتقال مالکیت و تحویل ملک خریدار می تواند با استفاده از مشاوران مجموعه با توجه به ارزش ملک خریداری شده نسبت به اخذ اقامت موقت و یا دریافت پاسپورت ترکیه اقدام نماید.

پیام بگذارید